Пацієнтові

Пам’ятка пацієнту  – це рекомендації, які допоможуть Вам підготуватися до прийому у уролога Хмельницької обласної лікарні (схожі рекомендації стосуються прийому і в інших закладах Хмельницької області) .

Запис на прийом

Для громадян Хмельницької області  лікуванні і обстеження в урологічному відділені   за наявності направлення лікаря-уролога за місцем проживання здійснюється на безоплатній основі. За відсутності направлення (постанова КМУ від 17 вересня 1996 р. № 1138) лабораторні, діагностичні обстеження та консультації надаються на платній основі. Для громадян інших держав – тільки на платній.

Прийом в Хмельницькій консультативній поліклініці веде лікар вищої категорії Яткевич Юрій Васильович тел. +380(97)5475561

Безкоштовне лікування для громадян України проживаючих в Хмельницькій області  надається при пред’явленні наступних документів :

 • Направлення на консультацію від районного спеціаліст, паспорта
 • Обовя’зкові обстеження ( загальний аналіз крові; біохімічний аналіз крові; загальний аналіз сечі дані обстежень дійсні не більше 14 діб; УЗД сечостатевої системи).
 • Рекомендовані обстеження  ( рентгенологічні; КТ; МРТ )  

Запис на прийом або консультацію  до лікаря-уролога в Хмельницьку обласну поліклініку  або до лікарів урологічного відділення  може бути здійснена кількома способами:

 1. Класичний метод. Передбачає безпосереднє відвідування медзакладу. Пацієнт може звернутися або до свого лікаря, або підшукати такого через реєстратуру.

Адреса : м Хмельницький , вул. Пілотська 1 .

 1. По телефону. Пацієнт може зателефонувати по стаціонарному або мобільному телефону і записатися на певну дату або час. Цей спосіб запису популярний у багатьох пацієнтів .

Наші телефони для реєстрації: 

Поліклінічне відділення (0382) 65-62-52

Урологічне відділення   (0382) 65-61-11

 1. По інтернету. У сучасних урологічних клінік є свої інтернет – сайти, де пацієнт може дізнатися про послуги, що надаються і записатися на прийом.

Офіційний сайт 

Що взяти з собою до лікаря-уролога на прийом?

Якщо пацієнт раніше проходив будь-які дослідження, бажано взяти їх результати на консультацію до лікаря. Це дозволить урологу отримати інформацію про наявність урологічних захворювань у пацієнта, а також про методи їх лікування. Перед відвідуванням лікаря варто пам’ятати про засоби особистої гігієни.

На першій консультації в уролога

Багатьох пацієнтів хвилює питання про те, як проходить прийом у уролога. Звернутись до лікаря-уролога слід у випадках порушення та/або болючості при  сечовипусканні, печіння або свербежу, затримки сечовипускання, болях внизу живота, появі крові в сечі та ін. Лікар переглядає історію хвороби пацієнта і розпитує його про скарги. Пацієнт повинен точно описати характер болю, відчуття, час появи дискомфорту. Для уточнення причин хвороби призначаються лабораторні або інструментальні дослідження.

При підготовці до візиту слід дотримуватись певних правил:

 • за пару днів до візиту до лікаря варто відмовитися від сім’явиверження і статевого контакту;
 • бажано провести спорожнення кишечника для ректального дослідження простати;
 • необхідно відмовитися від сечовипускання за 2-3 години до огляду;
 • рекомендується помитися і надіти чисту білизну перед оглядом.

Процедура обстеження у різних категорій пацієнтів проходить так:

 1. Чоловіки. Лікарем проводиться обстеження стану калитки, передміхурової залози, статевого органа, пахових лімфовузлів.
 2. Жінки. Огляд пацієнтки може проходити на гінекологічному кріслі

При необхідності  можна пройти додаткову діагностику